Chůvák
164
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-164,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15461

Chůvák

Od studia, které vám přineslo FAKJŮ PANE UČITELI

SYNOPSE

Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít.

Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný: sabotáž.

Nepočítá ale s tím, že Clemensovy děti Winnie a Theo jsou připraveny na všechno. Udělaly si totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy. Zatímco se Rolf snaží zachránit svůj domov, nechtěně se pomalu stává i zachráncem Clemensovy rodiny.

 

O REŽISÉROVI

Matthias Schweighöfer je jeden z nejpopulárnějších německých herců a objevil se ve spoustě uznávaných filmů, např. Break Up Man, který skóroval v německých kinech. Svůj režijní debut si odbyl v roce 2011 filmem What a Man. Film Chůvák v Německu navštívilo více než 1,6 milionu návštěvníků.

TRAILER

PŮVODNÍ NÁZEV

Der Nanny

PREMIÉRA

25. 2. 2016

ZEMĚ

Německo

DÉLKA

110 min.

KOPIE

DCP

PŘÍSTUPNOST

Od 12 let

ŽÁNR

Komedie

ROK

2015

ZVUK/FORMÁT

DD/2D

JAZYKOVÁ VERZE

Český dabing